Przejdź do treści

WIĘCEJ

O NAS

WIĘCEJ O NAS

Firma PW ZNAJDEK powstała w 1997 roku. Początkowym zakresem usług świadczonych przez nas byłohandel i transport. Początkowo firma opierała się na transportcie cysternami. Następnie usługi zostały poszerzone o transport międzynardodowy do Białorusi, Rosji, Kazachstanu oraz Ukrainy. Świadczyliśmy wyspecjalizowane usługi cysternami chłodnicznymi, tank kontenerami oraz ADR (międzynarodowa konwencja dotycząca drogowego przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych).

W 2000 roku roszerzono spektrum świadczonych usług o plandeki oraz chłodnie. Rok 2004 był dla nas rokiem, w którym rozpoczeliśmy transport do państw UE.

Obecnie w naszym dziale spedycji oganizujemy transporty po całej Europie oraz Państwach WNP na wschodzie. Zajmujemy się również handlem oraz serwisem pojazdów cięzarowych. W naszej firmie znajdą Państwo pojazdy od 3.5T do 40T masy całkowitej. Oferujemy też możliwość magazynowania towarów. Nasza firma gwarantuje profesjonalną oraz dobrą współpracę z profesjonalnymi pracownikami nawet 24h na dobę.

25

KRAJÓW

44

KIEROWCÓW

121

STAŁYCH KLIENTÓW

USŁUGI TRANSPORTOWE

Przewóz towarów:
– cysterny chłodnicze
– plandeki
– chłodnie
– tank kontener
– kontener
– ADR

SPEDYCJA

Organizujemy transport po całej Europie oraz WNP!

SERWIS

Serwis samochodów ciężarowych (TIR) z dojazdem do klienta.

MAGAZYN

Magazynowanie towarów i transportów.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ!